Staple 10A gun

 • Markë: OEM / ODM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: 25-35 ditë
 • Paketa Details: kuti me bojra, goditje rasti myk ose përshtatur
 • Email: cherry@chqtools.com
 • Detail Product

  Factory Equipment

  FAQ

  Produkt Tags

  Emri i artikullit gun Staple
  Item Nr 10A
  markë OEM / ODM
  Origjina e produktit  Kinë
  Koha e dërgimit 25-35 ditë
  Paketa Details kuti me ngjyra, kartë të dyfishtë flluskë apo përshtatur
  Karakteristikat e produktit Struktura e re për kohë të gjatë duke përdorur jetën
  housig plastike
  Sirtar Revista typ
  Pesha të lehta për përdorim të lehtë
  Shpejtë dhe të thjeshtë ngarkimit
  paketim kuti me ngjyra (kartë të dyfishtë flluskë, rasti goditje myk apo përshtatur)

  DSC_1011-1 DSC_1007-1 10A-1 2017-11-03_134020 DSC_1004-1 IMG_20171101_152423
  1 2

  Staple 10A gun

  We have exported to the USA, Spain, Australia, Poland, Iran, Russia, England, France, Italy and India and so on. Our quality is good, so we have also cooperated with top famous tool companies in the world.

  Looking forward to cooperate with you,any questions,please contact us.


 • Previous:
 • Next:

 • Factory Equipment

  FAQ

  1. How about your quality?

  We started to produce woodworking tools in 2016, and also have our own professional engineers. Our products are exported to the United States, Australia, Canada, and the United Kingdom and so on. We also have cooperated with the top famous woodworking tools companies in the world.

   

  1. Do you have any request for the order quantity?

  We warmly welcome inquiries from every guest and are very happy to grow up with you.

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !