Woodworking Router Fence

 • Markë: OEM / ODM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: 25-35 ditë
 • Paketa Details: kuti me bojra, goditje rasti myk ose përshtatur
 • Email: cherry@chqtools.com
 • Detail Product

  Factory Equipment

  FAQ

  Produkt Tags

  Woodworking Router Fence 1047

  Emri i artikullit Router Tabela Fence
  Item Nr 1047
  markë OEM / ODM
  Origjina e produktit  Kinë
  Koha e dërgimit 35-45 ditë
  Paketa Details kuti me bojra, kartoni Box
  Përshkrimi teknik  pesha: 6 kg
  Gjatësia e përgjithshme: 34X3.45X3.25Inch
  2-1 / 2 "diametër Vac Çorape Montimi
  Fence Face: MDF
  Përshtatet në krye të tabelës nga 24 "në 32" të gjerë dhe nga ½ "për 1-1 / 2" të trasha
  Karakteristikat e produktit 1. Precision CNC machined 6063 Përbërësit alumini dhe qëndrueshmëri anodized.
  2. Rear Pluhuri Port Pranon 2-1 / 2 "diametër Vac Hose Montimi
  3. Kuvendi Minimal Patjetėr-Udhëzim Manual përfshira
  4.T-Tracks Front, Top & Back për të bashkëngjitur Jigs 
  paketim kuti me bojra 
  kuti me bojra 94x18x18 CM
  sasi 1 cope
  Master kartoni 94x18x18 CM
  GW / NW 5/6 KGS

  4 3 1 2
  We have exported to the USA, Spain, Australia, Poland, Iran, Russia, England, France, Italy and India and so on. Our quality is good, so we have also cooperated with top famous tool companies in the world.

  Looking forward to cooperate with you,any questions,please contact us.


 • Previous:
 • Next:

 • Factory Equipment

  FAQ

  1. How about your quality?

  We started to produce woodworking tools in 2016, and also have our own professional engineers. Our products are exported to the United States, Australia, Canada, and the United Kingdom and so on. We also have cooperated with the top famous woodworking tools companies in the world.

   

  1. Do you have any request for the order quantity?

  We warmly welcome inquiries from every guest and are very happy to grow up with you.

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !