Woodworking Router Table Stand

 • Markë: OEM / ODM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: 25-35 ditë
 • Paketa Details: kuti me bojra, goditje rasti myk ose përshtatur
 • Email: cherry@chqtools.com
 • Detail Product

  Factory Equipment

  FAQ

  Produkt Tags

   Njoftime Router Tabela Stand 1044

  Emri i artikullit Router Tabela Qëndrim
  Item Nr 1044
  markë OEM / ODM
  Origjina e produktit  Kinë
  Koha e dërgimit 25-35 ditë
  Paketa Details kuti me bojra, kartoni Box
  Specifikimet teknike pesha: 15.6kg
  Size përgjithshëm (WxDxH): 26X22X35 Inch (660X560X900mm)
  material Manufacturing: 1-1 / 4inch Sqaure Steel Tube, Trashësia: 2mm
  Leverlers këmba OD: 1-3 / 4inch NR, M10X80mm
  përshkrim i produktit 1. detyrë e rëndë tub çeliku këmbët me çelik flanged formatimin e teksteve kryq për një sistem të fortë dhe të ngurtë mbështetje tabela
  Këmbët 2.Steel kanë arra aty për kuvendin e shpejtë dhe të lehtë
  3.Non-Slip rregullueshme levelers këmbë këmbë. 
  4.Black goditja pluhur-veshura për qëndrueshmëri
  5.Fit për aplikimet DIY tryezë
  paketim kartoni Box
  kuti me bojra 94X18X8CM
  sasi 1 cope
  Master kartoni 94X18X8CM
  GW / NW 14 / 15.6 KGS

   

  We have exported to the USA, Spain, Australia, Poland, Iran, Russia, England, France, Italy and India and so on. Our quality is good, so we have also cooperated with top famous tool companies in the world.

  Looking forward to cooperate with you,any questions,please contact us.


 • Previous:
 • Next:

 • Factory Equipment

  FAQ

  1. How about your quality?

  We started to produce woodworking tools in 2016, and also have our own professional engineers. Our products are exported to the United States, Australia, Canada, and the United Kingdom and so on. We also have cooperated with the top famous woodworking tools companies in the world.

   

  1. Do you have any request for the order quantity?

  We warmly welcome inquiries from every guest and are very happy to grow up with you.

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !