Njoftime Board Feather

 • Markë: OEM / ODM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: 25-35 ditë
 • Paketa Details: kuti me bojra, goditje rasti myk ose përshtatur
 • Email: cherry@chqtools.com
 • Detail Product

  Factory Equipment

  FAQ

  Produkt Tags

   Njoftime Board Feather 1042

  Emri i artikullit Board dyfishtë Feather
  Item Nr 1042
  markë OEM / ODM
  Origjina e produktit  Kinë
  Koha e dërgimit 25-35 ditë
  Paketa Details kuti me bojra, kartoni Box
  Specifikimet teknike pesha: 1.25kg
  Në përgjithësi Size (WxDxH): 5-1 / 4X8-1 / 4X3-1 / 4inch (135X210X83mm)
  Max punuar Gjerësia: 4inch (101.6mm) zona e kontaktit Feather
  Max punuar higth Rregullimit: 4inch (101,6 mm)
  Përdorim në standarde madhësi miter slot: 3/8 "x 3/4" (D: 9.5mm x W: 19.05mm)
  Prodhimit material: ABS plastike
  udhë Mitre bllokohet poshtë flokët bar në mënyrë të vendosur në të dyja anët
  përshkrim i produktit 1. Bordi Feather pastaj slides brenda kllapa në rritje dhe pupla të mbetet paralel me punë-copë
  2. Revolucionare New Dizajn Lejon shpejtë dhe të lehtë Settings paralele lartësi, duke qëndruar pozicionuar sigurt në një vend. 
  3. Standard Mitre sloct për përdorim me tavolina router, Tabela sharra, shapers dhe bende Sharrat
  4. Dy pullat shtesë ju lejojnë të bëni cilësimet e shpejtë dhe të lehtë lartësi për trashësi të ndryshme materiale
  5. këshilla Feather janë formohem me rounded edges dhe krejtësisht e sheshtë në mënyrë që ata nuk do të shënojë materialin tuaj  
  6.Once vendosur në pozicion, PARALIGN Feather Boards mbetet paralel me materiale duke bërë cilësimet e ndryshme lartësi
  paketim kartoni Box
  kuti me bojra 24x22x9 CM
  sasi 18 copë
  Master kartoni 68 * 50 * 30cm 
  GW / NW 22.5 / 24 KGS

   

  We have exported to the USA, Spain, Australia, Poland, Iran, Russia, England, France, Italy and India and so on. Our quality is good, so we have also cooperated with top famous tool companies in the world.

  Looking forward to cooperate with you,any questions,please contact us.


 • Previous:
 • Next:

 • Factory Equipment

  FAQ

  1. How about your quality?

  We started to produce woodworking tools in 2016, and also have our own professional engineers. Our products are exported to the United States, Australia, Canada, and the United Kingdom and so on. We also have cooperated with the top famous woodworking tools companies in the world.

   

  1. Do you have any request for the order quantity?

  We warmly welcome inquiries from every guest and are very happy to grow up with you.

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !