Woodworking Router Table Top MDF

 • Markë: OEM / ODM
 • Origjina e produktit: China
 • Kohë për dorëzim: 25-35 ditë
 • Paketa Details: kuti me bojra, goditje rasti myk ose përshtatur
 • Email: cherry@chqtools.com
 • Detail Product

  Factory Equipment

  FAQ

  Produkt Tags

  Woodworking Router Table Top MDF 1055

  Emri i artikullit Router Tabela Top
  Item Nr 1055
  markë OEM / ODM
  Origjina e produktit  Kinë
  Koha e dërgimit 35-45 ditë
  Paketa Details kuti me bojra, kartoni Box
  Specifikimet teknike pesha: 10.5 kg
  Në përgjithësi Size (WxDxH): 31.5X23.5X1inch (800X600X25.4mm)
  Tabela Top Size (WXD): 11-3 / 4X9-1 / 4inch (298.45X235mm)
  3/4 "slot T-Profili i miter pranon vlerëson standard miter
  core MDF me laminates presion të lartë në të dy fytyrat e lartë dhe në fund
  12-pikë plate leveling / sistem mbyllje dhe plate 4-Pika fixted. 
  përshkrim i produktit 1. 3/4 "T-profilin miter slot ju lejon të përdorni mat miter aftermarket precize, të tilla si matës INCRA, ndërsa ngjitur universal T-track pranon ndalesa, mbajnë-ngritje, featherboards dhe më shumë
  2. Tabela është ndërtuar nga tonë të gjykuar-dhe-vërtetë 1 "trasha bërthamë MDF sandwiched mes laminates presion të lartë për të qetë kurs të ulët fërkimi
  3. tension të lartë tona Laminate Router mirë Tabela kanë qenë redesigned rishtazi me një dual-udhë miter çarë në tavolinë, dhe një whiter, të përfundojë të ndritshme për përmirësimin e shikimit
  paketim kartoni Box
  kuti me bojra 85X65X7CM
  sasi 1 cope
  Master kartoni 85X65X7CM
  GW / NW 9 / 10.5 KGS

   

  We have exported to the USA, Spain, Australia, Poland, Iran, Russia, England, France, Italy and India and so on. Our quality is good, so we have also cooperated with top famous tool companies in the world.

  Looking forward to cooperate with you,any questions,please contact us.


 • Previous:
 • Next:

 • Factory Equipment

  FAQ

  1. How about your quality?

  We started to produce woodworking tools in 2016, and also have our own professional engineers. Our products are exported to the United States, Australia, Canada, and the United Kingdom and so on. We also have cooperated with the top famous woodworking tools companies in the world.

   

  1. Do you have any request for the order quantity?

  We warmly welcome inquiries from every guest and are very happy to grow up with you.

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !