10A хефтање пиштол

 • Бренд: OEM / ODM
 • Потекло на производот: Кина
 • Време на испорака: 25-35 дена
 • Пакување Детали: боја кутија, удар мувла случај или кориснички
 • Е-пошта: cherry@chqtools.com
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на предметот хефтање пиштол
  Точка бр 10A
  бренд OEM / ODM
  потекло на производот  Кина
  Време на испорака 25-35 дена
  пакет Детали Боја кутија, двојно блистер картичка или кориснички
  Карактеристики на производот Новата структура за долго користење живот
  пластични housig
  списание фиока Типично
  Лесни за лесна употреба
  Брзо и едноставно вчитување
  пакување Боја кутија (двојно блистер картичка, удар мувла случај или прилагодено)

  DSC_1011-1 DSC_1007-1 10A-1 2017-11-03_134020 DSC_1004-1 IMG_20171101_152423
  1 2

  10A хефтање пиштол

  We have exported to the USA, Spain, Australia, Poland, Iran, Russia, England, France, Italy and India and so on. Our quality is good, so we have also cooperated with top famous tool companies in the world.

  Looking forward to cooperate with you,any questions,please contact us.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !