Една рака занитвам пиштол 958

 • Бренд: OEM / ODM
 • Потекло на производот: Кина
 • Време на испорака: 25-35 дена
 • Пакување Детали: боја кутија, удар мувла случај или кориснички
 • Е-пошта: cherry@chqtools.com
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на предметот пиштол една рака занитвам
  Точка бр 958
  бренд OEM / ODM
  потекло на производот  Кина
  Време на испорака 25-35 дена
  пакет Детали Боја кутија, двојно блистер картичка, полу двојно блистер или кориснички
  Технички опис  Тежина: 500g
  Вкупна должина: 200mm / 8inch
  Работа удар: 7 mm
  Макс повеќе од рака сила: 27
  Карактеристики на производот Патентирани иновации структура
  Деликатна форма, ергономски страна
  пакување Боја кутија (двојно блистер картичка, полу двојно блистер или прилагодено)
  боја кутија 23x10x3.8 CM
  Квантитет 30pcs
  Картон 40 * 25 * 32.5CM 
  GW / СЗ 17.5 / 15KGS
    2.4mm (3/32) 3.2mm (1/8) 4.0mm (5/32) 4.8mm (3/16)
  алуминиум
  челик  
  од нерѓосувачки челик  

  958-2 958 958-1
  1 2

  Една рака занитвам пиштол 958

  We have exported to the USA, Spain, Australia, Poland, Iran, Russia, England, France, Italy and India and so on. Our quality is good, so we have also cooperated with top famous tool companies in the world.

  Looking forward to cooperate with you,any questions,please contact us.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !