Рака riveter 807

 • Бренд: OEM / ODM
 • Потекло на производот: Кина
 • Време на испорака: 25-35 дена
 • Пакување Детали: боја кутија, удар мувла случај или кориснички
 • Е-пошта: cherry@chqtools.com
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на предметот рака riveter
  Точка бр 807
  бренд OEM / ODM
  потекло на производот  Кина
  Време на испорака 25-35 дена
  пакет Детали Боја кутија, двојно bilister картичка или кориснички
  Технички опис  Тежина: 1100g
  Вкупна должина: 320mm / 13inch
  Работа удар: 7 mm
  Макс повеќе од рака сила: 30
  Карактеристики на производот Патентирани иновации структура
  Деликатна форма, ергономски страна
  пакување Боја кутија (двојно bilister картичка или прилагодено)
  боја кутија 33.5x15x4.5CM
  Квантитет 20pcs
  Картон 47 * 35 * 32.5CM 
  GW / СЗ 23.5 / 20.4KGS
    2.4mm (3/32) 3.2mm (1/8) 4.0mm (5/32) 4.8mm (3/16) 6.4mm (1/4)
  алуминиум
  челик  
  од нерѓосувачки челик  

  807-1 807-2 807
  1 2

  Рака riveter 807

  We have exported to the USA, Spain, Australia, Poland, Iran, Russia, England, France, Italy and India and so on. Our quality is good, so we have also cooperated with top famous tool companies in the world.

  Looking forward to cooperate with you,any questions,please contact us.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !