Рака орев riveter 605

 • Бренд: OEM / ODM
 • Потекло на производот: Кина
 • Време на испорака: 25-35 дена
 • Пакување Детали: боја кутија, удар мувла случај или кориснички
 • Е-пошта: cherry@chqtools.com
 • детали за производот

  Тагови производ

  Име на предметот Рака riveter орев
  Точка бр 605
  бренд OEM / ODM
  потекло на производот  Кина
  Време на испорака 25-35 дена
  пакет Детали Боја кутија, удар мувла случај или кориснички
  Технички опис  Тежина: 1100g
  Вкупна должина: 330mm / 13nch
  Максимален работен удар: 9мм
  Макс ефективни работни мозочен удар: 7 mm
  Макс повеќе од рака сила: 30
  Максимална големина на орев возбудлив: M10
  Карактеристики на производот Патентирани иновации структура
  Деликатна форма, ергономски страна
  Се поврзува структура Ротари орев
  пакување Боја кутија (удар мувла случај или прилагодено)
  боја кутија 35x14x4.3 CM
  Квантитет 16pcs
  Картон 36,5 * 36,5 * 30.5CM 
  GW / СЗ 23 / 20.3KGS
  метрички M3 М4 М5 М6 M8 M10
  достапност Големини
  инчен 6-32 8-32 10-24 1 / 4-20 5 / 16-18 3 / 8-16
  достапност Големини

  605
  1 2

  Рака орев riveter 605

  We have exported to the USA, Spain, Australia, Poland, Iran, Russia, England, France, Italy and India and so on. Our quality is good, so we have also cooperated with top famous tool companies in the world.

  Looking forward to cooperate with you,any questions,please contact us.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !